Головна » 2016 » Листопад » 24 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

Ми - українці,мова в нас співуча,

Як роса на сонці, мов сльоза пекуча.

Ми ж бо свого роду сьогодення світле -

Збережемо мову чисту і привітну.

Мову треба вчити, мову треба знати,

бо вона священна, як мир, хліб і мати.

З 7 по 11 листопада в Чорноострівському НВК проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів. Розпочався тиждень з урочистої лінійки присвяченої  Дню української писемності та мови, яку провела учитель української мови та літератури Мельнітовська Г. І. Бібліотекар Новіцька Л.І.підготувала виставку до Дня української писемності та мови: «Мови слов’янські – єдина родина»

Була проведена літературна вікторина «Вічне слово», виставка стіннівок до Дня української писемності та мови. Ранок 9 листопада розпочався з флешмобу «Я люблю українську поезію». Учні та вчителі долучилися до Всеукраїнської акції написання радіодиктанту.

Був проведений конкурс на кращого декламатора «Мовою віршів…» серед учнів 1-4 класів. Перемогу здобули:І місце - Топольницька Богдана учениця 2-го класу, ІІ місце-Демянчук Арсен учень 2-го класу, Котлан Тимур учень 3-А класу,  ІІІ місце - Кацідим Еріка, Гудима Валерія учениці 1-го класу та Висоцька Вероніка учениця 3-Б класу.

Мова стала об’єднуючою силою української нації. І саме свято мови зібрало талановитих, розумних,творчих учнів, щоб ще раз підтвердити істину: жива мова – живий і народ!

Переглядів: 102 | Додав: NLV | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »