Головна » 2016 » Листопад » 24 » Екскурсія у Львів
Екскурсія у Львів

Під час осінніх канікулах учні Чорноострівського НВК відвідали культурну столицю України – «Місто Лева».

Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Можливо, так воно і є. Львів - особливий.

Місто Львів  ніби завмер у часі. Старі будинки, що тісняться між собою, показуючи дивовижні фасади, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом з чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття. Ніби ти повернувся у часі на сто-двісті років. Все дихає старовиною. Можна зустріти вуличних музикантів, молодих жінок, переодягнених в костюми старомодних дам, сучасних персонажів. Дехто з них прямо посеред вулиці починає зачитувати фрагменти української поезії.

Вражають дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, кафе та ресторани, що розкидані тут в неймовірній кількості. Все має  свій неповторний настрій –  від загадкових кавових «копалень» до таємничої «Криївки». Всі вони так і манять зайти та насолодитися їхньою атмосферою.

Яскраво вимальовується поєднання різних культур і традицій. Поряд з корінним українським населенням тут жили й трудилися вірменські купці та ремісники, німці, поляки, євреї, працювали італійські майстри-будівничі тощо. Все це відобразилося на колориті міста. Є багато національних кварталів.

Найкрасивіший же Львів саме після заходу сонця. Ввечері запалюються численні ліхтарі, створюючи теплу затишну атмосферу. Зазвичай, центр міського життя зміщується у бік центрального проспекту Свободи, де в їхньому світлі прогулюються або ж чекають початку вистави в театрі ошатні львів'яни.

Учні побували у багатьох  історичних місцях: Львівська брама, монастир, Високий замок, ратуша і у багатьох інших. Стародавній Львів — казкове місто, місто легенд і міфів, збережених в камені, місто князів і ремісників, кованих брам і різьблених статуй, монументальних левів і безкінечних сакральних споруд.

Сподіваємося, що дана екскурсія дасть початок гарній традиції відвідувати дивовижні міста України учнями Чорноострівського НВК.

Переглядів: 133 | Додав: NLV | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »