Головна » 2016 » Березень » 14 » Шевченківське свято
Шевченківське свято

І став для нас Шевченко заповітом,

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім’я!

У пам’яті народу є такі сини, інтерес до яких із часом нітрохи не применшується, а навпаки – зростає. До таких належить і Т. Г. Шевченко. Справедливо Великого Кобзаря – народного мислителя та творця – вважають народним пророком. Пам’ять про нього живе і буде жити вічно в серцях українського народу.

11 березня в Чорноострівському НВК вчителем української мови та літератури  Іщук О.Г. було проведено виховний захід на тему: «Пам’ять про Т. Шевченка вічно житиме в наших серцях». Мета якого є розширення знань учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка; сприяти вихованню національної самосвідомості учнів; формувати у дітей уміння працювати в команді; розвивати здатність до взаємодії; формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати творчі здібності дітей; виховувати любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями; виховувати почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка.

Переглядів: 214 | Додав: NLV | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »