Головна » 2016 » Січень » 16 » Свято Андрія Первозванного
Свято Андрія Первозванного

З давніх-давен наша Україна славиться святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу. Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Андрія Первозванного, або в народі кажуть Андрія. Воно улюблене серед молоді. Це свято відзначають 13 грудня. В цей день молодь збиралася на вечорниці, щоб повеселитись, потанцювати, співати, а  дівчата пов'язати, повишивати ,а ще поворожити на свою долю.

Тож 13 грудня у приміщені актового залу учнями 7-го класу з класним керівником Барабаш  Ю.П. було проведене загальношкільне свято «Ой, Андрію, даруй нам надію».  Мета: познайомити учнів з давнім народним звичаєм проводити вечорниці та обрядами ворожіння й кусання калити; виховувати в учнів повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні; виховувати інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди; розвивати творчі акторські здібності учнів.

Переглядів: 99 | Додав: NLV | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »